FizjoterapiaYunior

Ludzie za łatwo rezygnują z władzy nad własnym życiem, lecz my staramy się to zmienić i dać nadzieje!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-10-16 15:42:06

Ola Słotwińska

Starter User

1793185
Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 9
Punktów :   

Ubezpieczenie

Słoneczka Moje Kochane!Co do ubezpieczenia...Jest ono na naszej uczelni obowiazkowe, wiec jak ktos nie ma wlasnego ubezpieczenia zdrowotnego/nnw/na zycie, to trzeba wykupic takowe na WSF.Kosztuje ono 40zl, ja zbiore i zaniose do dziekanatu..chyba ;D Wiem, ze jest pozno, bo termin do 20.10, ale jak ktos do 22.10 wplaci bedzie ok(ale to juz max).A jak ktos juz ma takie wazne ubezp. to trzeba dostarczyc potwierdzenie zawarcia ubezpieczenia..ehhhhhh


House: "Gorgeous women do not go to medical school. Unless they're as damaged as they are beautiful."

"It's a basic truth of the human condition that EVERYBODY LIES. The only variable is about what."
                                                                                                      G.HOUSE, M.D.

Offline

 

#2 2008-10-16 16:22:57

Dawid Sikora

Administrator

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 27
Punktów :   

Re: Ubezpieczenie

Hmm..Dziwna sprawa, bo ja np. mam karte euro <26 i jestem juz teoretycznie ubezpieczony, i co teraz;D?


Narzekałem, że nie mam butów, dopóki nie spotkałem człowieka, który nie miał stóp.

Wiele tracimy wskutek tego, że przedwcześnie uznajemy coś za stracone.

Offline

 

#3 2008-10-16 16:49:53

Ola Słotwińska

Starter User

1793185
Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 9
Punktów :   

Re: Ubezpieczenie

teraz to pan pojdzie do banku i poprosi o kopie zawarcia umowy o ubezp-powinienes dostac to razem z karta na poczatku chyba, ale tak tez raczej nie powinno byc problemu


House: "Gorgeous women do not go to medical school. Unless they're as damaged as they are beautiful."

"It's a basic truth of the human condition that EVERYBODY LIES. The only variable is about what."
                                                                                                      G.HOUSE, M.D.

Offline

 

#4 2008-10-16 20:07:17

Dawid Sikora

Administrator

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 27
Punktów :   

Re: Ubezpieczenie

DZIEKUJE ZA PRECYZJE:)


Narzekałem, że nie mam butów, dopóki nie spotkałem człowieka, który nie miał stóp.

Wiele tracimy wskutek tego, że przedwcześnie uznajemy coś za stracone.

Offline

 

#5 2008-10-16 20:36:04

Justyna Traczyk

User

Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 15
Punktów :   

Re: Ubezpieczenie

a ja juz zaplacilam:p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.infofutbol.pun.pl www.superleague.pun.pl www.promienista.pun.pl www.e-rogow.pun.pl www.elitserien.pun.pl